Bieganie z wózkiem dziecięcym

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się czy wózek dziecięcy jest przystosowany do biegania? Pewnie ilekroć zabierasz swojego malucha na mały jogging obawiasz się o jego bezpieczeństwo. Nie martw się i przeczytaj ten artykuł.

Wózek dziecięcy z natury konstruowany jest tak, aby nie dało się go zbyt łatwo przewrócić. Osadzony jest na stabilnej czterokołowej bazie, gdzie każdy z boków jest odpowiednio podpierany. Przecież także podczas spacerów, wózek dziecięcy musi wykazywać się odpowiednią amortyzacją aby dziecko nie odczuwało wstrząsów. Nawet przy nierównym podłożu wózki posiadają konstrukcję, która niweluje drgania i kołysania. Jeśli zatem zabierasz swoją pocięchę do wózka, kiedy zamierzasz pobiegać, oczywiście kontroluj sytuacje, lecz nie pozwól by panika odebrała ci przyjemność z aktywnego wypoczynku.

Ważne jest by pamiętać też o kilku zasadach bezpieczeństwa. Po pierwsze nie puszczaj wózka luźno. Filmowa sytuacja kiedy twoje dziecka odjeżdża razem z wózkiem po pochyłej powierzchni, rzeczywiście może ci się przytrafić. Wtedy może się okazać, że będziesz mogła wykorzystać kondycję i szybkość, które wyrobiłaś sobie podczas porannych joggingów. Aby temu zapobiec, koniecznie zaciągaj hamulec, który zblokuje koła, tak by wózek był unieruchomiony. Nie pozwalaj dziecku jeść ani pić podczas wspólnego biegania. Nie chcesz przecież aby się zakrztusiło. Lepiej biegaj z dzieckiem skierowany twarzą do siebie aby kontrolować jego nastrój i stan. Powodzenia!

The free online CSS minimizer and beutify tool will compress the style files for your websites in seconds.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.