Stroje kąpielowe modelujące sylwetkę

Niektóre, współcześnie powszechnie dostępne stroje kąpielowe dwuczęściowe, prócz naturalnych walorów pozwalających na podkreślenie naturalnego piękna kobiecej figury, dodatkowo potrafią również modelować damską sylwetkę. Doskonałym przykładem takich strojów są kostiumy typu push up, czyli kostiumy modelujące damski biust.

Tego typu stroje kąpielowe dwuczęściowe polecane są zwłaszcza dziewczętom i kobietom z mniejszym biustem. Dodatkowe wkładki zamocowane w górach od bikini pozwalają na optyczne powiększenie i wymodelowanie biustu w ten sposób, aby stał się on bardziej okazały i przyciągający uwagę. Tego typu staniki nie tylko wizualnie powiększają piersi, ale również unoszą je do góry, przez co cały biust staje się pełniejszy, bardziej powabny. Decydując się na kupno stroju push up zwrócić większa uwagę na wybór produktu we właściwym rozmiarze. Zbyt mały kostium mocno wypchnie i ściśnie piersi, przez co stanie się mniej wygodnym w użytkowaniu. Z kolei kostium zbyt duży, nie pozwoli osiągnąć oczekiwanego efektu ściśnięcia i podniesienia biustu.

Nowoczesne, modelujące figurę stroje kąpielowe dwuczęściowe to nie tylko kostiumy typu push up. To także kostiumy pozwalające na odsłonięcie większej części uda, co przekłada się na wizualnie wydłużenie sylwetki oraz stroje z bardziej zabudowaną górą, co pozwala na optyczne skrócenie tułowia. Liczba możliwych kombinacji jest bardzo dużo i przed zakupem konkretnego modelu stroju warto przymierzyć przynajmniej kilka różnych modeli, by znaleźć produkt w najlepszy sposób modelujący konkretny typ kobiecej sylwetki

Post Author: admin