opakowania_foliowe

Opakowania foliowe podczas podróży

Uwielbiasz podróżować? A może często wyjeżdżasz służbowo i potrzebujesz szybkiej i praktycznej metody pakowania swoich najpotrzebniejszych rzeczy? Wykorzystaj do tego opakowania foliowe!

Często pakując się w pośpiechu, zapominamy o oddzielaniu od siebie różnych akcesoriów różniących się zapachem czy stanem skupienia. Kosmetyki przemieszane są wtedy z odzieżą czy artykułami spożywczymi. Co jeśli jakaś z substancji wydostanie się ze swojego opakowania i pobrudzi nasze ubrania, przygotowane do ważnego wystąpienia? W wielu drogeriach można kupić specjalne torebki foliowe o różnych rozmiarach. Możemy użyć ich do oddzielania różnych strojów bądź uporządkowania bielizny. Jeżeli nie chcemy zabierać w podróż pełnych opakowań szamponów czy płynów do kąpieli, kupić możemy mniejsze saszetki jednorazowe. Na sklepowych półkach znajdziemy także sporo pojemników i buteleczek o pojemności dozwolonej do przewożenia w samolotach. Część z nich jest zakręcana zakrętką, część posiada specjalne pompki do wyciskania mniejszych ilości produktu.

 

Torebki foliowe sprawdzają się także w roli kosmetyczki. Możemy umieścić tak kilka ulubionych kosmetyków. Dzięki temu, że torebki są przezroczyste zawsze szybko znajdziemy produkt, którego akurat potrzebujemy. Zasuwane zapięcia szczelnie domkną torebkę. Tak zabezpieczony podkład do twarzy czy pomadka na pewno nie wydostaną się na zewnątrz i nie splamią ubrań.

Post Author: admin