torebki_foliowe

Torebki foliowe na drobne produkty

Torebka foliowa może mieć bardzo wiele zastosowań od kuchni po warsztat samochodowy. Świetnie nadaje się do segregowania i oddzielania małych i drobnych elementów.

Torebki foliowe na biżuterię

Biżuteria wykonana ręcznie jest dziś w cenie. Wiele z pań odda spore pieniądze aby nosić naszyjnik wykonany przez kogoś z należytą dbałością i precyzją. Osoby, które trudnią się wykonywaniem biżuterii posiadają w swoim asortymencie ogromne ilości koralików, kamieni, perełek, cyrkoni, zapięć, łańcuszków, kolczyków itd. Torebka foliowa jest świetnym rozwiązaniem aby pogrupować takie elementy i nie dopuścić do ich przemieszania. Możemy dzielić koraliki ze względu na ich tworzywo, kolor itd. Znacznie ułatwia to wydostanie poszukiwanego ogniwa spośród mieszaniny.

Na pomoc fachowcom

Teraz coś dla panów. Mężczyźni kochają majsterkowanie. Nie ważne, czy jest to ich fach czy Cicha pasja, zawszę chętnie przeznaczają jedno z pomieszczeń domowych na swój warsztat, gdzie zajmują się naprawianiem zepsutych sprzętów. Stół warsztatowy pełen jest narzędzi, przyrządów i oczywiście drobnych śrubek i gwoździ. Te elementy również należy trzymać osobno, aby w razie potrzeby szybko móc sięgnąć po śrubkę o konkretnej długości i grubości. Torebki foliowe przydadzą się tu także ze względów bezpieczeństwa. Nikt nie chce chyba aby gwoździe leżały rozsypane wśród innych przedmiotów, gdyż groziłoby to skaleczeniem.

Post Author: admin